Pojezierze wałeckie - nieruchomości, ogłoszenia

Pojezierze wałeckie - nieruchomości, ogłoszenia Licytacje - grunty rolne, gospodarstwa rolne, działki budowlane. Kupno i sprzedaż nieruchomości. Okazyjne zakupy nieruchomości.

Szczegóły strony www.ogloszenia.walcz.biz:

Podlinkuj stronę www.ogloszenia.walcz.biz:

Pojezierze wałeckie - nieruchomości, ogłoszenia

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 106

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Nordline, Domy Drewniane, Domy z bali »

  Firma Nordline oferuje domy drewniane. Zajmujemy się produkcją drewnianych domów całorocznych i letniskowych na terenie całego kraju oraz za granicą. Nasze domy budujemy z bali różnego rodzaju drewna, np. z modrzewia, cedru.

  Data dodania: 09 07 2009 · szczegóły wpisu »
 • kompleksowe budowanie domów »

  Firma amp;amp;quot;FBIamp;amp;quot; działa na rynku od prawie 30 lat. Przedmiotem naszej działalności jest prowadzenie prac budowlano-montażowych, remontów, modernizacji w zakresie budownictwa ogólnego i mieszkaniowego oraz robót instalacyjnych sanitarnych i elektrycznych. Inwestycje prowadzimy na zasadzie ge

  Data dodania: 12 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ekologiczne domy energooszczędne »

  W związku z ciągle drożejącymi źródłami pozyskiwania energii oraz znacznym skażeniem środowiska, firmy deweloperskie decydują się wprowadzać na rynek domy prefabrykowane ekologiczne. Domy takie posiadają konstrukcję szkieletową, drewnianą.

  Data dodania: 07 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • PARKIETY DREWEX-Parkiety Lublin, podłogi, schody »

  ZPHU DREWEX -- Parkiety Lublin do każdego wnętrza. W naszej ofercie znajdziesz również schody drewniane i balustrady

  Data dodania: 10 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Domy z drewna »

  Baltic House buduje domy drewniane. Domy wykonywane są w technologii szkieletowej. Domy zbudowane tą techniką nazywa się domami kanadyjskimi. Cena naszych domów jest równa cenie mieszkań. Prowadzimy również hurtownie kamienia .

  Data dodania: 27 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • otwartość konfiguracji »

  System SMiS jest nowym na rynku sterowników programowalnych urządzeniem mającym zastosowanie w automatyce przemysłowej, monitoringu i sterowaniu.

  Data dodania: 28 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Automatyka bramowa. »

  Gotowe zestawy do sterowania bramami, wrotami i automatycznym otwieraniem okien. Zdalnie sterowane z pilota lub kart zbliżeniowych.

  Data dodania: 22 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kostka granitowa »

  Dla każdego kto ceni sobie wygląd swojej posesji prezentujemy przedsiębiorstwo jargot-granit, jednego z najlepszych sprzedawców kostki granitowej. Najwyższej jakości produkty cechują każdą proponowaną przez nas kostkę. Wytrzymałość i elegancja kostki granitowej od wieków jest ceniona w budownictwie

  Data dodania: 29 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Domy szkieletowe Wielkopolska »

  Dzięki reklamowanej firmie wybudowanie domu może być tanie. Domy szkieletowe w takich rejonach jak Wielkopolska są stawiane przez tę firmę. Na kompleksowe usługi firma daje 30 lat gwarancji, co daje pewność klientom.

  Data dodania: 06 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Gonty drewniane »

  Firma Drew-Gont proponuje szeroki wachlarz usług remontowo-budowlanych. Specjalizujemy się również w produkcji i montażu gontów. Produkujemy gonty drewniane łupane oraz cięte. Mamy wieloletnie doświadczenie w budowie domów z drewna i altanek. W zakresie realizowanych usług znajdują się roboty związa

  Data dodania: 15 03 2012 · szczegóły wpisu »